גיימינג בסוף השבוע: Company of Heroes 2 חינם לגמרי

 עדכונים אחרונים
  • TEST 1
  • TEST2

גיימינג בסוף השבוע: Company of Heroes 2 חינם לגמרי

בואו להוסיף את משחק האסטרטגיה ההיסטורי האיכותי אל הספרייה הדיגיטלית שלכם, וליהנות מעוד הצעות מעניינות בחנות של Steam

כן, קראתם נכון – יש עוד משחק שאתם יכולים לקבל חינם לגמרי ביממה הקרובה, בתמורה להרשמתכם החינמית אל שירותיה של חנות ה-Humble Store.

הפעם זה הוא Company of Heroes 2 של חברת Relic Entertainment הנודעת, שיהיה זמין בגירסתו הבסיסית ללא חבילות תכני ה-DLC הרבות להן זכה במהלך ארבעת השנים שחלפו מאז הושק לראשונה. שווה בהחלט לכל מי שטרם התנסה – וגם לאלו שכבר כן ומעוניינים להעניק מתנה חביבה למכר או בן משפחה.

אם אתם נוהגים לעקוב אחר העדכונים שלנו בנושא – סביר להניח שצברתם כבר 10 כותרים חינמיים במהלך החודש האחרון, וזו אופנה חדשה שאנחנו בהחלט לא מתנגדים לה
בהנחה שהצעה חינמית זו פתחה את התיאבון שלכם לגיימינג, תוכל לפנות את פלטפורמת ה-Steam בה ניתן להוריד ולשחק באופן חינמי הן במשחק ההישרדות המקוון H1Z1 והן במשחק הפעולה העלילתי Homefront: The Revolution ללא עלות עד ליום שני בשבוע הבא – כאשר במידה ותתלהבו תוכלו גם לרכוש אותם בעלות מוזלת של 18.5 ש"ח ו-27.5 ש"ח בהתאמה.

H1Z1 חינם לגמרי להתנסות – ובזול מאוד לרכישה
עוד מבצעים מעניינים בחנות הפלטפורמה עבור הימים הקרובים הם משחק ההרפתקאות המסתורי והטרי Tacoma בעלות של 37 ש"ח, משחק הפעולה הברוטאלי במבט עליון Ruiner ב-49.5 ש"ח, משחק הפעולה המקוון הממכר Killing Floor 2 ב-55 ש"ח, משחק התפקידים המדליק והמסוגנן בתורות שהושק רק לפני חודשיים Battle Chasers: Nightwar בעבור 74 ש"ח וכדומה. קניות נעימות וגיימינג נעים!

Battle Chasers: Nightwar זכה להשקה איכותית אחרי קמפיין מימון המונים מוצלח, ונמכר כעת בהנחה משמעותית

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

חיפוש

מאמרים אחרונים

אירועים קרובים

אין טורנירים קרובים

טורנירים

אינסטגרם