הפתעה: Respawn משיקה את Apex Legends – מיליון שחקנים תוך 8 שעות

 עדכונים אחרונים
  • ברוכים הבאים לגיימיקס! פלטפורמת הגיימינג של ישראל- המערכת בשלבי הרצה
logo
צפייה בתמונה בטוויטר

בניגוד למשחקי באטל רויאל אחרים, ב-Apex Legends המשחק מצומצם יותר: ישנם בסך הכל 19 צוותים של 3 אנשים (כלומר, 57 שחקנים במקום 100 שחקנים במשחקי באטל רויאל אחרים). תצטרכו לנצח את המערכה עם הצוות שלכם, כאשר תוכלו לבחור להשתמש באחת מכמה דמויות (Legends), כך שלכל דמות ישנן יכולות שונות. כלומר, Apex Legends משלב את קונספט הקלאסים עם באטל רויאל.

בין החידושים המעניינים שהוצגו ב-Apex Legends אפשר למצוא דרכים חדשות לתקשר עם חברי הצוות שלכם. לרשותכם מערכת של סימון מטרות ויעדים, כך שכל אחד יכול לסמן את האויבים שהבחנתם בהם, או את נקודת הציון הבאה שעליכם להגיע אליה. בנוסף, נראה כי ניתן להחיות חברי צוות שנהרגו כבר.

תנו למשחק

לדבר בעד עצמו

מדוע Respawn חשפה את המשחק רגע לפני ההשקה? כאשר נשאלו על כך, החברה מסרה כי השיווק של המשחק יכול להיות בעייתי: “אנחנו עושים משחק Free-to-play, עם ‘תיבות שלל’, אחרי ש-EA קנו אותנו – וזה לא Titanfall 3,” נמסר. “זה המתכון המושלם לבעיות בתוכנית השיווקית. אז מדוע לעשות זאת? פשוט נשיק את המשחק וניתן לגיימרים לשחק. יהיה קשה לשכנע קהל סקפטי במשך חודשים עם טריילרים ומאמרים. פשוט אמרנו ‘תנו למשחק לדבר בעד עצמו’. זו התרופה החזקה ביותר לבעיות פוטנציאליות.”

נראה כי אסטרטגיה זו הצליחה עבור החברה, לפחות בהשקה. הזינוק למליון שחקנים בתוך יום אחד הינו נתון מרשים. ייתכן והדבר קשור גם למדיניות החברה בנוגע למובילי דעת קהל: Respawn הזמינה סטרימרים פופולאריים להתארח באירוע הדגמה ולנסות את המשחק. בפלטפורמת Twitch המשחק הגיע לכמעט חצי מליון צופים לאחר ההכרזה.

להורדת המשחק מחנות Origin של EA

חיפוש

אירועים קרובים

אין טורנירים קרובים

טורנירים

אינסטגרם