צפו: הטריילר שמצית את הדמיון, מבית היוצר של The Witcher

 עדכונים אחרונים
  • ברוכים הבאים לגיימיקס! פלטפורמת הגיימינג של ישראל- המערכת בשלבי הרצה
HWzone | אתר המחשבים הישראלי

Cyberpunk 2077, המשחק הבא של הסטודיו הפולני המפורסם ביותר, יהיה כותר עתידני בעולם פתוח ובגוף ראשון – והטריילר הטרי שלו יצליח להלהיב כמעט כל חובב גיימינג

לא יהיה מוגזם להגדיר את Cyberpunk 2077 כאחד משלושת המשחקים הכי מדוברים של השנים הקרובות – אחרי ש-The Witcher 3, היצירה הקודמת של המפתחת CD Project, הוגדרה ברוב קולות בתור הטובה ביותר בכל שנת 2015, והוכיחה לעולם כי ניתן לזכות בהצלחה מסחרית גדולה גם ללא התבססות על שום מנגנוני הגנות קבצים, כאדר התוצר הוא איכותי וראוי.

Cyberpunk עומד להיות חוויה שונה לחלוטין ממשחקי הפנטזיה באווירת ימי הביניים שקיבלנו מהסטודיו הפולני הנהדר עד היום – בעולם עתידני המבוסס על משחק קופסא משנות השמונים של המאה הקודמת, עמוס סייבורגים, רובים ורכבים במקום מפלצות, חרבות וסוסים.

המתנה של חמש שנים סיפקה לנו עוד סרטון עלילתי מושקע – אך ללא משחקיות ממשית, בשלב הזה

טריילר קולנועי חדש שהוצג לקהל הרחב במסגרת תערוכת  2018 חושף סוף כל סוף עוד קצת פרטים על העולם והדמות אותה יגלמו השחקנים – אי שם בעתיד, כאשר למשחק עדיין אין שום תאריך השקה מיועד או אפילו רמז לכזה, לצערנו, על אף העובדה שחלפו כבר חמש וחצי שנים מאז קיבלנו את הקדימון הראשון לפרוייקט.

מה שהוצג לכולם נראה מבטיח ומרשים למדי, אך נראה כי הדברים המעניינים ביותר נשמרו לקבוצה מצומצמת של מבקרים ברי מזל – הדגמה ממשית של חלק מהמשחק הוצגה מאחורי דלתיים סגורות וחלא תיעוד , לפחות לעת עתה.

האם תיעוד  "פיראטי" של הדגמת המשחקיות ימצא את דרכו אל המרשתת בימים הקרובים? נחיה ונראה

פרטים עסיסיים מילוליים מתוך ההדגמה כן מתחילים לצוף ברחבי הרשת, ומגלים לנו כי Cyberpunk 2077 יהיה משחק תפקידים ופעולה בגוף ראשון דווקא, לשם יצירת אווירה אמינה ומרשימה יותר, עם "גיחות" לגוף שלישי בעת דיאלוג עם דמויות אחרות בעולם. המשחק יאפשר לשחקן לבחור את מינה של הדמות הראשית ולנהוג ברכבים שונים, יכיל מנגנונים לתפיסת מחסה מאחורי קירות ועצמים אחרים בסביבה במסגרתם של קרבות – וכמובן יכלול עולם פתוח גדול עם מגוון דמויות רבות שיספקו מידע ומשימות צדדיות, אשר יאפשרו לדמות הראשית לקבל נקודות נסיון, לעלות רמות וללמוד יכולות חדשות ומשופרות.

נראה כי למפתחת (שגם מפיצה) יש את כל הזמן וכל המשאבים שבעולם – ליצירת כותר נוסף שיכנס אל ספרי ההיסטוריה וספרי השיאים, אנחנו מקווים

Cyberpunk 2077 מיועד להגיע למחשבים האישיים, גם בגרסה נטולת DRM לגמרי, ולקונסולות ה-וה- 4 – בזמן לא ידוע, אך ככל הנראה לא בשנה הקרובה, לכל הפחות. אנחנו נמתין לו בקוצר רוח מובהק בכל מקרה – ואתם?

חיפוש

אירועים קרובים

אין טורנירים קרובים

טורנירים

אינסטגרם